Open main menu
مشارکت مردمی
جدول مسابقات
جدول ثبتنام
پخش زنده
اخبار
ریتینگ
چهار نعل
سابقه و عملکرد
چابکسوار
جستجو
ورود
|
ثبت نام
سایت اسبدوانی
سامانه اطلاعاتی و مشارکت مردمی اسبدوانی، پیش بینی مسابقات سوارکاری، ثبت نام و هندیکاپری مسابقات ملی، کنترل کمیته انضباطی و پخش زنده مسابقات سوارکاری ایران و خارج به همراه تحلیل و آرشیو اطلاعات مسابقات.
دسترسی سریع
صفحه اصلی
مشارکت مردمی
جدول مسابقات
پخش زنده
تماس با ما
شبکههای اجتماعی
تلگرام
اینستاگرام
یوتیوب
عضویت در خبرنامه
جهت دریافت آخرین اخبار، عضویت خود را ثبت نمایید.
سیاست حفظ حریم خصوصی
شرایط استفاده از خدمات
عملکرد
عبدالسخیدگران مایه
مالکیت
مربیگری
عملکرد مربیگری
تولیدات
مقام اول
6
مقام دوم
3
مقام سوم
7
تعداد مسابقات
40
دفعات دوپینگ
1
میدان مسابقه
کلاس
اسب
مالک
چابکسوار
مسافت
وزن
مقام - فاصله کنونی
دوپینگ
زمان
IOR
فیلم
هفته 7 آق قلا ۱۴۰۱/۷/۲۹ جمعه - دور (7)
هندیکاپ کلاس 5
ساحلی
فرهاد بشیمه
الله بردی طوئی
1200
55
6 / 9.5
1:16.531
75
هفته 4 آق قلا ۱۴۰۱/۷/۸ جمعه - دور (4)
هندیکاپ کلاس 5
ساحلی
فرهاد بشیمه
یاسین زارعی کسلخه
1000
54.9
3 / 12.5
1:02.040
73
هفته 8 بندرترکمن ۱۴۰۱/۴/۲۴ جمعه - دور (4)
هندیکاپ کلاس ۵
ساحلی
محمدامین و محمد بشیمه
یاسین زارعی کسلخه
1600
55.5
3 / 4.75
1:41.070
71
هفته 6 بندرترکمن ۱۴۰۱/۴/۱۰ جمعه - دور (1)
هندیکاپ کلاس 4
ساحلی
محمدصفا،مصطفی و اسرا کمی
بهرام بینایی
1000
52.5
3 / 1
0:59.748
71
هفته 3 بندرترکمن ۱۴۰۱/۳/۲۰ جمعه - دور (3)
هندیکاپ کلاس ۵
ساحلی
یاسین،صدیق و عمران بشیمه
بهرام بینایی
1000
56
1 / 0
1:00.933
63
هفته 2 بندرترکمن ۱۴۰۱/۳/۱۳ جمعه - دور (4)
هندیکاپ کلاس6
ساحلی
سید مهدی سیدرضایی
بهرام بینایی
1000
55
1 / 0
0:59.666
56
هفته 22 گنبدکاووس ۱۴۰۱/۲/۱۵ پنجشنبه - دور (6)
هندیکاپ کلاس6
ساحلی
آق محمد بشیمه (کاکا)
مهران عطا
1000
56.5
3 / 1
1:01.019
53
هفته 20 گنبدکاووس ۱۴۰۱/۱/۴ پنجشنبه - دور (2)
هندیکاپ کلاس 6
ساحلی
فرشید بشیمه
سراج الدین اندروا
1000
58
8 / 8.5
1:02.751
55
هفته 3 گنبدکاووس ۱۴۰۰/۸/۲۱ جمعه - دور (5)
هندیکاپ کلاس 1
امیرخان2
اسما قرجه و یاسین ایزدی
نورمحمد بهادر
1000
55.4
7 / 7.25
1:01.698
98
هفته 4 بندرترکمن ۱۴۰۰/۳/۳۰ یکشنبه - دور (5)
برنده
وند تیارا
وند هورس
عبدالحلیم قبادی
1000
54
5 / 17
1:03.662
هفته 1 بندرترکمن ۱۴۰۰/۳/۷ جمعه - دور (2)
Maiden
وند تیارا
سرکار خانوم آیلار مسلمی
کمال دالی جه عطا
1000
54
1 / 0
1:06.758
هفته 6 گنبدکاووس ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ پنجشنبه - دور (5)
هندیکاپ کلاس 3
سرجان
حاج قادیر میرابی
1000
0
0:00.000
90
هفته 10 گنبدکاووس ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ جمعه - دور (4)
هندیکاپ کلاس 2
طلا
حاج مصطفی یقین علی
آق اویلی بشگرد
1000
53
4 / 4.75
1:02.475
98
هفته 7 گنبدکاووس ۱۳۹۸/۱۰/۶ جمعه - دور (5)
هندیکاپ کلاس 2
طلا
حاج مصطفی یقین علی
آق اویلی بشگرد
1200
55
6 / 3.25
1:14.791
98
هفته 6 گنبدکاووس ۱۳۹۸/۹/۲۸ پنجشنبه - دور (4)
هندیکاپ کلاس 3
طلا
حاج مصطفی یقین علی
آق اویلی بشگرد
1200
57
2 / 2.5
LEVAMISOLE(LEVAMISOLE)
1:13.385
96
هفته 4 گنبدکاووس ۱۳۹۸/۹/۱۵ جمعه - دور (5)
هندیکاپ کلاس 3
طلا
حاج مصطفی یقین علی
آق اویلی بشگرد
1000
57
4 / 5.5
1:03.293
96
هفته 10 آق قلا ۱۳۹۸/۸/۱۷ جمعه - دور (3)
نویس استیکس
بیوتی کالکشن
محمد قلی آق
کمال دالی جه عطا
1200
56
7 / 7.75
1:19.233
هفته 4 بندرترکمن ۱۳۹۸/۴/۲۱ جمعه - دور (5)
هندیکاپ کلاس 4
آی گل
تویلی حاجی و ابوبکر گلستانی
عبدالحلیم قبادی
1000
57
5 / 6.75
1:00.422
80
هفته 21 گنبدکاووس ۱۳۹۷/۱۲/۱۰ جمعه - دور (2)
Maiden
طلا
مصطفی یقین علی
عبدالاسحاق کم
1000
54
5 / 10.25
1:04.785
هفته 12 بندرترکمن ۱۳۹۲/۴/۵ چهارشنبه - دور (3)
از 0 تا 34
ریتا2
میترا نیکجو وحسام الدین پادبانی
بهزاد قول جین
1000
0
8 / 0
1:07.330
<
1
2
...
3
>